هو اللطیف

چندی پیش، زمانی که جامعه انسانی رو به سوی زوال معنویت، اخلاق و تمامی آرمان های الهی به سرعت در حال حرکت بود، پیرمردی از سلاله فاطمه (سلام الله علیها) به برکت خون سید الشهدا (علیه السلام) روح دوباره ای به کالبد آن بخشید.

اینک ما هستیم و دغدغه هایی بلند از جنس آسمان که برای برقراری آن ها مسیری مالامال از فداکاری ها و تلاش انسان های الهی تا کنون طی شده است.

آری، زمان آن رسیده است که ندای رهبر عزیزمان را لبیک گوییم و نقش خود را در راستای استقرار جامعه آرمانی و زمینه سازی ظهور آخرین ذخیره الهی،حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، ایفا نمائیم.

لذا برآنیم تا در شبکه رسانه ای صف پیرو مطالبات مقام معظم رهبری مبتنی بر حضور فعال نیروهای مؤمن و انقلابی در عرصه رسانه، نقش خود را در راستای اعتلای فرهنگ دینی با بهره مندی از تمام ظرفیت های درونی، بتوانیم قطره ای باشیم در سیل خروشان حرکت به سوی جامعه ی آرمانی.

شبکه رسانه ای صف از مهرماه ۱۳۹۵ به همت جمعی از طلاب، دانشجویان و اساتید حوزه های فرهنگ و رسانه تشکیل شد و هم اکنون به فعالیت در عرصه تولیدات فاخر رسانه ای، تربیت و آموزش هنرمندان انقلابی و همچنین برگزاری دوره ها و طرح ها ی مرتبط با این حوزه می پردازد.

إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذینَ یُقاتِلونَ فی سَبیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُم بُنیانٌ مَرصوصٌ