آخرین اخبار

آخرین تولیدات

میلاد امینی موحد

«عفاف و حجاب» دغدغه هنرمندان متعهد شود

حجت الاسلام میلاد امینی موحد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نقش صاحب نظران، کارشناسان و پژوهشگران در بررسی این موضوع از ابعاد مختلف فقهی، کلامی، جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، حقوقی، سیاسی و حتی اقتصادی ضروری است.

وی افزود: اگر چه در این میان، رسانه‌های جمعی اعم از دیداری، شنیداری و مکتوب، نقش انکارناپذیری در ترویج یا تضعیف فرهنگ حجاب و عفاف در سطح عموم داشته‌اند اما نبود نقشه راه در ترویج این موضوع اساسی و تعیین کننده به چشم می‌خورد. به جرئت می‌توان گفت مسئله حجاب و عفاف زنان از معدود مسائلی است که رسانه‌های داخلی بدون هیچ‌گونه طرح مدوّنی به آن پرداخته‌اند و بیشتر دچار سردرگمی گردیده‌اند.

مسئول شبکه رسانه‌ای صف، نداشتن درک صحیح، کامل و جامع از موضوع را یکی از معضلات مبلغان حوزه حجاب و عفاف دانست و تاکید کرد: گاهی اوقات دفاع و پرداخت به شیوه نادرست، آثار منفی برجای گذاشته و موجب سوءاستفاده بیشتر شده است. نمونه آشکار و بزرگ آن تولیدات رسانه‌ای در این حوزه است.

حجت الاسلام امینی موحد یکی از رسالت‌های شبکه رسانه‌ای صف را حضور فعال در تولیدات رسانه‌ای با موضوعات اساسی انقلاب اسلامی دانست و گفت: جوانان مؤمن و انقلابی در شبکه رسانه‌ای صف با تدارک سه مجموعه برنامه ۱۰ قسمتی و یک فیلم کوتاه داستانی با موضوع عفاف و حجاب در تلاش برای تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی و دین مبین اسلام پیرامون حجاب و عفاف هستند.

وی «مجموعه تلویزیونی چراغ راه»، «مجموعه تلویزیونی سر مستور»، «مجموعه تلویزیونی گوهر نجابت» و «فیلم کوتاه سوغات بی بی» را جدیدترین تولیدات شبکه رسانه‌ای صف با موضوع عفاف و حجاب معرفی کرد و گفت: برای تولید این محصولات بیش از سه ماه فعالیت مستمر پژوهشی و پیش تولید انجام شده و بناست این تولیدات به تناوب و به‌صورت مستمر از شبکه‌های مختلف سیما اکران شوند.

به گزارش مهر، شبکه رسانه‌ای صف یکی از مجموعه‌های فعال مردمی در حوزه فرهنگ و رسانه است که تولیدات مختلفی با موضوعات معارفی تاکنون تهیه و تولید کرده که از شبکه‌های مختلف سیما اکران شده است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذينَ يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ