آخرین اخبار

آخرین تولیدات

جشنواره عمار

حضور متفاوت شبکه رسانه‌ای صف در جشنواره فیلم عمار

حجت‌الاسلام میلاد امینی موحد مسئول شبکه رسانه‌ای صف به حلقه وصل گفت: آثاری که در یازدهمین جشنواره مردمی فیلم ثبت شده‌اند شامل ۲ فیلم کوتاه، ۲ نماهنگ، ۱۱ مستند بلند،۱۹ عنوان پویانمایی، ۵ مجموعه آنونس تلویزیونی و عنوان برنامه ترکیبی تلویزیونی در موضوعات مختلف معارفی اجتماعی می‌باشند.

امینی موحد با اشاره به جدیدترین مستندهای چهره نگار تهیه شده در شبکه رسانه‌ای صف تاکید کرد: مستند «زمانِ حسین» در قالب مستند پرتره با محوریت روحانی آزاده ای که هشت سال در بند اسارت رژیم بعث بود اخیرا تهیه و تولید شد. عنوان «زمانِ حسین» از نام شخصیت اصلی مستند که محمد زمان بزاز نام دارد الهام گرفته شده است.ایشان در دوران اسارت روضه خوانی را در اردوگاه های اسرا پیشه گرفته بود و حال و هوای معنوی را در میان آزادگان با نام حسین بن علی دو چندان می کرد. تصویربرداری این مستند در چندین لوکیشن به میزبانی دو کشور ایران و عراق انجام شده است.

وی اضافه کرد: مستند دیگری با عنوان«ما اهل کوفه هستیم» با محوریت روحانی مجاهدی که همه ساله در حال خدمت به زوار ایرانی سیدالشهدا در کوفه است نیز در سال۱۳۹۸ تهیه و تولید شد. «شیخ وجیه المویل» از طلاب حوزه علمیه نجف شخصیت اصلی این مستند همه ساله در حال خدمت رسانی به زوار اربعین خصوصا زائران ایرانی است. او هرسال منتظر میزبانی از کاروان طلاب و روحانیون حوزه علمیه اهواز است و در معیت آنها از کوفه به سمت کربلای معلی پیاده روی اربعین را آغاز می کند.

مسئول شبکه رسانه ای صف تاکید بر موضوعات مختلف اجتماعی و همچنین معارفی را از دغدغه های مهم تولید کنندگان این آثار دانست و تاکید کرد: آنچه در سال ۹۹ اولویت اساسی شبکه رسانه ای صف بوده و هست و ارزیابی های این مجموعه نیز بر همین شاخصه ها قرار گرفته، تولید برنامه های فاخر منطبق بر هفت سرفصل بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب می باشد.

این فعال فرهنگی خاطر نشان کرد: «مستند شهدای محرم»، « ویژه برنامه موکب»، «ویژه برنامه شادباش»، «فیلم کوتاه زنگ انشاء»،«فیلم کوتاه مترجم گوگل»، «مجموعه تلویزیونی چهارده خورشید»، «مستند رزمنده سفیدپوش»، «مجموعه مستند روایت جهاد»، «مجموعه تلویزیونی سین هشتم»، «مجموعه تلویزیونی فراق اربعین»، «نماهنگ موج خروشان»، «نماهنگ سردار آسمانی»، «مجموعه سه قسمتی پویانمایی عین الاسد»، «نماهنگ خداحافظ فرمانده» و « موشن گرافیک آثار دعا در دفع بلا» عناوین مهمترین تولیداتی است که امسال به جشنواره عمار راه پیدا کردند.

حجت‌الاسلام امینی موحد در پایان با اشاره به لزوم حمایت از گروه های مردم نهاد رسانه ای گفت: شبکه رسانه ای صف که توسط جمعی از طلاب و دانشجویان هنرمند خوزستانی اداره می شود در عصر فعالیت های رسانه ای تمام تلاش خود را برای تولید محتوای فاخر دینی خواهد کرد و این مهم جز با حمایت نهادهای متولی فرهنگی اتفاق نخواهد افتاد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذينَ يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ