آخرین اخبار

آخرین تولیدات

موکب شبکه رسانه ای صف

برپایی موکب شبکه رسانه‌ای صف در محرم و صفر کرونایی

حجت‌الاسلام میلاد امینی موحد، مسوول شبکه رسانه‌ای صف عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ، اظهار کرد: با توجه به شیوع بحران کرونا وآغاز ایام محرم وصفر در سال ۱۳۹۹ موکب شبکه رسانه‌ای صف در بستر تلویزیون و فضای مجازی برپا شد.

وی از تولید بیش از هزار دقیقه تولید تلویزیونی در قالب ۸۵ برنامه خبر داد و افزود: این برنامه‌ها به همت جمعی از هنرمندان متعهد استان خوزستان در شبکه رسانه‌ای صف تهیه و تولید شده است.

امینی موحد تنوع در تولیدات و استفاده از بسترهای مختلف برای مخاطبین هدف را از عوامل موفقیت در فعالیت‌های معارفی دانست و گفت: برنامه‌های تولیدی شبکه رسانه‌ای صف در موکب محرم و صفر در قالب‌های مختلفی همچون «پویانمایی، مستند، مجله ترکیبی، مجموعه آنونس، کلیپ و نماهنگ» تهیه شده که مخاطبین مختلفی را دربرمی‌گیرد.

مسوول شبکه رسانه‌ای صف بیان کرد: «برنامه تلویزیونی موکب»، «مجموعه کربلا، فقط یک سلام»، «مجموعه آنونس فراق اربعین»، «مجموعه پای منبر»، «مجموعه با کاروان حسینی» و مستندهای «ما اهل کوفه هستیم، زمانِ حسین، شهدای محرم» عناوین مهمترین تولیدات شبکه رسانه ای صف در قالب موکب رسانه ای محرم و صفر است.
تمامی این تولیدات بدون حمایت نهادهای دولتی و با همت هنرمندان متعهد خوزستانی و پشتیبانی خیرین تهیه شده که از جهتی باعث افتخار برای دست اندرکاران اما از جهت دیگر علامت سوال بزرگی است برای دست اندرکاران فرهنگ و معارف اسلامی در استان و کشور که نتوانستند از مجموعه های مردمی حمایت کنند.

وی ادامه داد: شبکه‌های مختلف سیما همچون: «شبکه سه سیما، شبکه مستند سیما، شبکه العالم، شبکه قرآن و معارف سیما و سیمای مرکز خوزستان» و همچنین فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بستر توزیع و نشر این محصولات بوده است.

گفتنی است شبکه رسانه‌ای صف مجموعه‌ای مردمی است که از سال۱۳۹۵ به همت جمعی از هنرمندان خوزستان تشکیل شده و افتخارات مختلفی در تولید برنامه‌های مختلف تلویزیونی و مستند را به خود اختصاص داده است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذينَ يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ