آخرین اخبار

آخرین تولیدات

منطقه عملیاتی

اکران مستند توصیفی “منطقه عملیاتی”

حجت‌الاسلام میلاد امینی موحد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، عدم توجه به نقاط مثبت در جریان مقابله با بحران سیل را قطعه گمشده جریان رسانه‌ای انقلاب دانست و اظهار داشت: در عرصه‌های مختلف صحنه‌های جالب و چشم‌نوازی که نشان دهنده روح همبستگی و دلدادگی مردم به همدیگر است بارها اتفاق افتاده که کمتر مستندسازان به آن توجه کرده‌اند.

وی افزود: متاسفانه گاهی اوقات اهالی هنر و رسانه صرفا به دنبال انتقال اطلاعات خام و پردازش نشده هستند، غافل از اینکه رسانه‌های جبهه باطل از درج تحلیل و کدهای نشانه شناختی در تولیدات خود ابایی ندارند.

مسئول شبکه رسانه‌ای صف اظهار داشت: مستند توصیفی «اینجا هنوز منطقه عملیاتی است» با هدف به تصویر کشاندن حماسه‌ها و رشادت‌های مردم خوزستان در دو عرصه جنگ و سیل تولید شده است که برای غنای محتوایی این اثر از قطعه‌های روایت فتح با صدای سید شهیدان اهل قلم استفاده شده که ارزش و جذابیت اثر را دوچندان کرده است.

وی با اشاره به تولید ۱۱ مستند گزارشی با عنوان «خاکریزهای خوزستان» از مناطق مختلف سیل‌زده افزود: مستند توصیفی« اینجا هنوز منطقه عملیاتی است» و مستند بلند «خاکریز» نیز تهیه و تولید شده‌اند که از شبکه‌های مختلف سیما اکران می‌شود.

گفتنی است مستند توصیفی «اینجا هنوز منطقه عملیاتی است» با تهیه‌کنندگی میلاد امینی موحد کارگردانی مهدی حزباوی توسط شبکه رسانه‌ای صف تهیه و تولید شده است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذينَ يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ