آخرین اخبار

آخرین تولیدات

قصه های نورانی

آیین رونمایی از مجموعه تلویزیونی«قصه های نورانی» برگزار شد

همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه از مجموعه تلویزیونی«قصه های نورانی» با موضوع حکایت هایی کوتاه از سبک زندگی اهل بیت در قالب پویانمایی رونمایی شد.

حجت الاسلام امینی موحد مدیر شبکه رسانه‌ای صف در آیین رونمایی از مجموعه تلویزیونی قصه‌های نورانب، هدف از تولید این مجموعه را ارائه محتوای فاخربرای قشر کودک و نوجوان دانست و اظهار کرد: آنچه این روزها در تلویزیون دیده نمی‌شود محتوای فاخر دینی برای قشر کودک و نوجوان است و این دغدغه مجموعه ما را به سمت تولید «قصه‌های نورانی» حرکت داد.

وی از فعالیت مجاهدانه و انگیزه بالای عوامل در تولید برنامه خبر داد و تاکید کرد: مجموعه‌های مردمی با محوریت جوانان مومن انقلابی همواره قله‌هایی را فتح می‌کنند که ادارات و سازمان‌ها از رسیدن به چنین دستاوردی محروم هستند.

امینی موحد در پایان ضمن تشکر از شرکت کنندگان از مسئولان و هنرمندان حاضر در مراسم رونمایی از عدم حمایت ارگان‌های دولتی که رسالت فرهنگی نیز دارند گلایه کرد و گفت: برخی مسئولین فرهنگی متخصص تحسین فعالیت‌های جبهه فرهنگی هستند درحالیکه وظیفه حمایت و پشتیبانی از مجموعه های مردمی در صدر وظایف آنهاست!

در ادامه حجت الاسلام اخوان صباغ مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان؛ شبکه رسانه‌ای صف را پیشتاز در تولید آثار رسانه‌ای دانست و گفت: هدف ما در سازمان تبلیغات اسلامی حمایت از فعالیت‌های مجموعه های مردمی فعال در استان خوزستان است.

به گزارش خبرگزاری فارس، در انتهای این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و هنرمندان حضور داشتند ضمن رونمایی از مجموعه تلویزیونی قصه‌های نورانی از عوامل تولید نیز تقدیر بعمل آمد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذينَ يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ